login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Autorzy tego bajzlu

Redakcja (ds[at]ds[dot]art[dot]pl) serwisu DrugStore przyjmuje informacje o imprezach, zdjęcia i relacje z imprez, a także zjeby, pochwały, oferty sponsoringu lub małżeństwa - jednym słowem otwarta jest na Wasze maile.

Poniżej przeczytacie troszkę o składzie redakcji zwanej również DS Team.

IC-e aka Adaś. Główny pomysłodawca zarówno DrugStora jak i TST (Trójmiejska Strona Techno), z której DS czerpie po części inspiracje. Poza tym radiowiec amator i wielki fan klubowych klimatów. Zajmuje się reportażami, wywiadami, kontaktami z klubami oraz głównie unikaniem pracy.

Chlodny aka Adam :) Z zawodu programista, z zamiłowania imprezowicz. Odpowiedzialny za prawidłowe działanie strony, updaty i bierzące newsy. Związany z DS od samego początku, wymyślił i wprowadził w życie powiadomienia o imprezach na maila i sms, które i tak nie działają oraz grzebie troszeczkę w różnych działach, co nie zawsze wychodzi tym działom na zdrowie.

Adam po raz trzeci. Dla odmiany - Blue. Jest wszechstronnie uzdolniony, przez co w żadnej dziedzinie nie jest dobry. Ale dla DrugStora wypocił obecny, marny dezajn, większość błedów w PHP oraz na bieżąco zamieszczał newsy. W życiu prywatnym korzysta życia i przyjemności z nim związanych. Najbardziej w świecie kocha Muzykę. Obecnie otrzymał status 'martwego członka'.

Marchewa aka Kuba (ufff...). Twórca strony clubbing.trojmiasto.pl, która po integracji z DrugStorem stanowi reprezentatywną całość trójmiejskiej sceny. Spod jego palców wyszło forum, które na zawsze odmieniło nasze życie i które ściąga zajebistych ludzi z całego kraju jak i zajebistych pojebów. Forum wystąpiło nawet w gazecie ogólnopolskiej. Wracając do Kuby...zajmuje się także imprezami, oraz stroną o klubach. Prywatnie miksuje drętwe dramenbejsy.

Michael aka It-290. Nie tak nowy członek zespołu, choć wcześniej przez zespół ten podle wykorzystywany. Najstarszy stażem imprezowicz, z bogatą wiedzą o muzyce i twórcach (choć głównie historycznych już), mający zawsze coś do powiedzenia. Choć mówi nie zawsze z sensem, to doświadczenia związane z historyczną TST pozwalają mu się wozić jak trzeba.

Romeska aka Magda. Oprócz tego, że jest boska (w zasadzie każdy w DS Team jes boski i nieomylny :P) zajmuje się kontaktami z organizatorami imprez. Regularnie i z uporem maniaka dodaje wszystkie informacje które trafiają potem na zielone strony DS'a.

PS. W celu ukrycia, przed automatami zbierajacymi ze stron adresy email na potrzeby spamu, adres redakcji został podany niejawnie. Aby zadziałał musisz zmienic znaki podane w nawiasach kwadratowych. '[at]' to '@', a '[dot]' to '.'. Powodzenia ;)

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team