login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

DJ BadBoy

Mariusz Molenda

telefon: +48503641558
e-mail: dj-badboy[at]wp[kropka]pl
muzyka: House(Vocal,Funky,Electro), Electro, Breakbeat
Rezydent klubu: Ferber, Klubokawiarnia, Żak

O sobie samym:


BadBoy (Pozitive Music Agency/www.djbadboy.pl)

Booking Menager @Ferber(Sopot), Resident Dj @Klubokawiarnia(Gdynia) & Żak(Gdańsk)


     Miłośnik dobrej i pozytywnej muzyki. swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 12 lat, kiedy to zaczął pobierać nauki gry na pianinie. Po 4 latach zmagań z klasycznymi instrumentami zafascynowała go muzyka grana z gramofonów. Swoją przygodę z czarnymi płytami rozpoczął w 2000 roku. Na początku inspirację znalazł w gatunku Bigbeat i Breakbeat, natomiast z biegiem czasu pokochał również muzykę House i Electro.
     Tak naprawdę, niema dla niego żadnego znaczenia, który z w/w stylów gra na imprezie, gdyż wszystkie tak samo "Kocha". Zawsze stara się spełnić oczekiwania klubowiczów, co do wspaniałych rytmów na imprezie. Dzięki temu, iż jako osoba doskonale wczuwa się w rytm imprezy często tańcząc za gramofonami rozbudza tym klubowiczów do maksymalnej zabawy. Styl BadBoy'a to przede wszystkim energiczny i żywiołowy beat w połączeniu z takimi instrumentami, jak saksofon, trąbka, gitara, pianino. Takie dżwięki kocha najbardziej.
     W swojej muzycznej wędrówce miał okazję grywać praktycznie z większością znakomitych i liczących się polskich dj'ów (Bert,Harper, Glasse, Seb Skalski, East, Novika, Ricardo, Drwal, Angelo Mike, Teenesse, Easy, SB, Mikan, Ojciec Karol, Sixmillian, Alexus, Cheyenne, Fresh, Frisky Bob, Groove Cocktail, Quantum Mekk, Sagia i wielu innych..) jak i również z wieloma gośćmi z zagranicy.

     Grywał w większości 3miejskich klubów, takich jak: Sfinks, Mandarynka, Pomarańczarnia, Space Cube, Klubokawiarnia, Ferber, Soho, Enzym, Żak, Moojave, The Lock, Zoom, Metro, Cube, Sanatorium, Mandragora, Piwnica, Mechanik, Aqwarium, Faktoria, Klubowa....oraz w klubach na terenie całej Polski, m.in:
 • Warszawa (Klubokawiarnia, Narkoza, On-Off, Metafora, Piekarnia, Space)
 • Poznań (Terytorium, Stare Kino, Sansibar, IQ)
 • Łódź (Piano Club, Honey & Bunny)
 • Olsztyn (Pestka Chillout Club, Euforia)
 • Kraków (Roentgen, 07)
 • Szczecin (Inferno)
 • Bydgoszcz (Pepper)
 • Międzyzdroje (The Beach Copacabana)
 • Zakopane (Ampstrong)
 • Braniewo (Jedynka)...i wiele innych.

       Coraz częściej jest również zapraszany do klubów znajdujących się na arenie międzynarodowej, m.in Rosja, Włochy, Niemcy czy Austria.

       Miał okazję występować na antenie radia RmiFM w audycji "Winylowe Noce" oraz na antenie Radia Gdańsk. W 2005r. po pełnej mobilizacji nagrał swojego pierwszego demo set'a i wysłał do konkursu Heineken Music Thirst, gdzie zajał miejsce w pierwszej 10. W 2006r. zadebiutował na festiwalu Heineken OpenAir'06 organizowanym w Gdyni na Babich Dołach. Dzięki temu, iż jego prawie 5 godzinny set został niezwykle pozytywnie odebrany przez zgromadzoną publiczność zaproszono go również na kolejne edycje festiwalu - Heineken OpenAir '07 i '08 (na których grywał sety dj'skie jak i zarówno liveact'y) gdzie gośćmi były takie gwiazdy, jak: Groove Armada, Beastie Boys, Muse, Sonic Youth, The Roots, Laurent Garnier, Freeform Five, Farel Gott, The Strike Boys, Lao Che, Goldfrapp, Massive Attack czy znani na całym świecie The Chemical Brothers.
       Przez 2 lata był rezydentem jednego z największych klubów w 3mieście "The Beach-Bols Copacabana". Twórca i inicjator imprez pod nazwą "Impresaż - połączenie imprezy klubowej wraz z wernisażem znanych artystów" organizowanych w Teatrze Miejskim w Gdyni. Rezydent czwartkowych imprez "Milk & Sugar" organizowanych w sopockim klubie Soho. Aktualnie Booking Menager sopockiego klubu Ferber oraz rezydent gdyńskiej Klubokawiarni i gdańskiego klubu Żak. W 2007r. nawiązał stałą współpracę z radiem RmfMaxx oraz agencją artystyczno-imprezową "Prowokator". Współpracuje również z kilkoma agencjami przy tworzeniu zaplecza muzycznego podczas trwania Pokazów Mody.
       W najbliższej przyszłości planuje również zabrać się za produkcję własnych utworów oraz za wydawanie remixów innych znanych artystów.


  FOR DJ BOOKING CONTACT:
  kom.:+48503641558
  dj-badboy@wp.pl
  skype: djbadboy1983
  gg:3085551


 • « lista DJi
  Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team