login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

DJ Fojbos

Mateusz Krajewski

telefon: +48 609 385 295
e-mail: booking[at]djfojbos[kropka]com
muzyka: House
Rezydent klubu:

O sobie samym:

Jego przygoda z muzyką klubową zaczęła się w 1995 roku, kiedy to w jego ręce wpadła płyta CD z muzyką ówczesnej edycji dortmundzkiego Mayday'a. Od tamtego czasu zaczął grać jako didżej oraz rozpoczął organizację imprez z początku mniejszych, lokalnych, by po kilku latach organizować duże przedsięwzięcia muzyczno-medialne. Obecnie stale rozwija się zarówno jako didżej, jak i organizator imprez.

Do miksowania stara się podchodzić profesjonalnie - to dj'owanie oraz muzyka wypełnia mu większą część życia i motywuje go do działania. Jeśli chodzi o profil muzyki jaką gra, są to wszelkie odmiany house'u, począwszy od positive/uplifting house po tech-house/tribal. Uwielbia kontakt z publicznością, grając jako didżej jest na tyle elastyczny, by po krótkiej obserwacji osób tańczących na parkiecie, zmienić styl granej muzyki.

Grał już w większości polskich klubów. Za pierwszy swój sukces didżejski uznaje uczestnictwo w konkursie dj'ów na Paradzie Miłości w Łodzi w 1999 roku, do którego został wybrany spośród kilkuset kandydatów z całej Polski.

Dotąd miał możliwość zagrania m.in. z dj'ami takimi jak: Neil Roberts (Cardiff/UK), Gareth Cortez (Cardiff/UK), Rupert AJ (London/UK), Lando (Toronto/Canada), Richy Lukas (Londyn/UK), Seb, Glasse, Bert, Fresh, Angelo Mike i z wieloma innymi.

Kluby, w których zagrał do tej pory: Akademia (Rzeszów), Alcatraz (Poznań), Agados (Łeba), Atom (Łomża), Ara (Jastrzębia Góra), Art. Cafe (Toruń),Blu (Łódź), Base Club (Władysławowo),Bambola (Jurata),Bahama (Jastrzębia Góra), Babaloo (Gdynia),Cafe Sanatorium (Sopot), Cube (Gdynia), Coffees&Toffees (Łódź), Come In (Olsztyn), Colosseum (Gdynia), Cute (Poznań), Eskulap (Poznań), Enzym (Sopot), Exit (Wejherowo), Galaxy (Sopot), GGOG (Gdańsk), Hipnoza (Toruń), Imperim Dźwięku (Toruń), Klatka (Warszawa),Luztro (Warszawa), Mandragora (Gdynia), Ministerstwo (Kraków), Metro (Gdańsk), Nexus (Łódź), Onyx (Tarnowskie Góry), Pacyfic (Wejherowo), Paradox (Sopot), Piękni Młodzi i Bogaci (Gdańsk), Radio-Bar (Wrocław), Ręce i Nogi (Kraków), Siouxie Tower (Gdańsk),Skarpa (Warszawa), Soda Bar (Łódź), Soho (Sopot), Soho Club (Szczecin),Titanic (Władysławowo), Tornado (Gdynia), Wyższy Wymiar (Katowice),Zentrum (Bydgoszcz), Zez (Poznań)


« lista DJi
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team