login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

DJ Quantum Mekk

Marcin

telefon: +48608431749
e-mail: quantum[kropka]mekk[at]gmail[kropka]com
muzyka: House
Rezydent klubu: Sfinks

O sobie samym:

To maniak dźwięków od downtempo, progressive breaks, poprzez house w odcieniach progressive, electro i tribal, do czasami mroczniejszych brzmień trance, czy nawet techno. Co gra zależy od otoczenia i przede wszystkim ludzi. Jego pseudonim artystyczny wywodzi się od jego wykształcenia – jest dyplomowanym fizykiem ze specjalnością mechanika kwantowa po Politechnice Gdańskiej. Obecnie nie pracuje w zawodzie, który studiował : - ]
Znany przede wszystkim jako założyciel, promotor i rezydent imprez TribaliS TotaliS (www.tribalis-totalis.com), weekendowych cykli, propagujących ciekawe brzmienia, dla szerokiego grona zwolenników bardziej undergroundowych, choć niekoniecznie klimatów. Imprezy miały miejsce w większości wielkich miast w Polsce, tj. takich jak: Łódź, Poznań, Warszawa, Kraków, Olsztyn, czy w końcu jego rodzimym Trójmieście. Występowało na nich wiele światowych gwiazd, z czego najbardziej znani to: Jonathan Lisle, Flash Brothers, Slacker, Kasey Taylor, Moonface, Pete Bones i wielu innych. Ponadto miał przyjemność supportować takie gwiazdy jak Justin Drake [PEACE DIVISION], Moshic, Anthony Pappa, Barry Ashworth i wielu innych. Dodatkowo organizuje imprezy PROGREACJA, na których zazwyczaj głównymi gośćmi są topowi didżeje z różnych stron Polski, na przykład: Ex-Or, Peres, czy Leon.

Muzyką elektroniczną interesuje się od 95 roku, kiedy to jako nastolatek uległ fascynacji jeszcze teraz powszechnie nieznanym grupom jak FSOL, Autechre, czy Biosphere. Początkowo kolekcjoner i zawzięty słuchacz powoli zbliżał się w kierunku bardziej tanecznych odmian muzyki elektronicznej i w końcu 99 zaczął bawić się programem komputerowym, wirtualnym stołem didżejskim - Virtual Turntables (VTT). Jednak po niedługim czasie uznał, że mysz nie jest wystarczająca , denerwowało go opóźnienie komputera podczas pracy z wirtualnym mikserem i brak bezpośredniej kontroli nad muzyką. Udzielając na studiach korepetycji z matematyki, fizyki i chemii uzbierał w końcu na upragniony sprzęt. Już wtedy zajmował się organizacją mniejszych imprez w klubach studeckich.

Od początku 2002 roku za deckami, a występował już na Węgrzech i w Wielkiej Brytanii (suport Steva Gerrarda na głośnej w Bristolu imprezie Empathy). Grał w Radiostacji, Radio Bis, Radio Gdańsk. Jego sety promocyjne były prezentowane w nowojorskim, internetowym ProtonRadio (www.protonradio.com).

Prezentuje styl – fuzję breaks, trance, techno i tribal w odcieniach progresywnych - pełen energii, przestrzeni, czasami mrocznych zakamarków, często też ostatnio, jak to nazywa, progresywnej elektroniki. Wszystko te gatunki gdzieś są w jego setach, które dodatkowo są okraszane różnymi efektami, które pozwala mu dodawać doskonały efektor Pioneer EFX-1000. Jego talent muzyczny i organizacyjny został doceniony – jest rezydentem w jednym z najsłynniejszych klubów w Polsce - sopockim SFINKSIE. Jego sety można znaleźć na www.TribaliS-TotaliS.com.


« lista DJi
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team