login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Nadchodzące imprezy

Dodaj info o imprezie.
« lista imprezwięcej imprez w tym klubie »
więcej imprez tego dnia »
2013-10-12 (Sobota)
Jesienna nuda pod nóż
Gdzie: Żak - Gdańsk
Kto: Vienio (Molesta)
Start: 20:00
Wjazd: patrz opis

JESIENNA NUDA POD NÓŻ
56 sezon Klubu Żak pełen jest rozmaitości. Otwieramy Jesienną Nudą pod Nóż, która ma jednocześnie przypominać o niedawno zakończonych wakacjach i rozganiać nadchodzącą wielkimi krokami, mało optymistyczną aurę. Swoje najnowsze albumy zaprezentują Hokei, Niwea i Vienio (Molesta). W lipcu przygotowaliśmy dla Was niesamowite promocje – bilety kosztują tylko 13 złotych!


12.10.2012 / G.20.00
VIENIO / Profil Pokoleń

Vienio, właściwie Piotr Więcławski znany również jako DJ Variat - polski raper, wokalista, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, a także reżyser i dziennikarz radiowy. Piotr Więcławski znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w grupie hip-hopowej Molesta Ewenement, której był współzałożycielem. Wraz z zespołem nagrał m.in. pięć albumów studyjnych. Uzyskał także dwukrotnie nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Następnie współtworzył duet wraz z Pelsonem. Efektem była trylogia Autentyk. Druga płyta z serii przyniosła raperowi kolejną nominację do Fryderyka. Od 2010 roku prowadzi także solową działalność artystyczną.
PROFIL POKOLEŃ to album konceptualny, którego zadaniem było kontynuowanie tekstów, które powstały 20-30 lat temu. Ich autorami są m.in. Maleo, Tomek Lipiński, Lech Janerka, Grzegorz Ciechowski, Apteka. Vienio ich teksty próbował rapować, dopisując ciąg dalszy, bądź używał tylko inspiracji z refrenu.
Vienio wraz z zaproszonymi gośćmi nagrał album ponadczasowy, który może nie trafi do młodszych odbiorców rapu, ale zwróci uwagę bardziej dojrzałych słuchaczy na to, że rzeczywistość PRL-u i ta, której wszyscy teraz doświadczamy i w której żyjemy, prawie niczym się nie różnią. Co więcej, ze względu na gościnnych artystów, po album mogą sięgnąć fani punk rocka, reggae, a nawet synth popu, którzy są otwarci na muzyczne kolaboracje ponad podziałami. Maciej Sulima, Popkiller.pl
BILETY:
Tylko w lipcu promocyjne ceny biletów - 13 złotych / do kupienia wyłącznie na eventim.pl


• 8 zł – studenci pierwszego roku*
• 13 zł przedsprzedaż / 23 zł - super zniżka* na KARTĘ DO KULTURY i KARTĘ DUŻEJ RODZINY
(limitowana ilość biletów)
• 15 zł przedsprzedaż / 25 zł - zniżka dla studentów*
• 30 zł przedsprzedaż / 40 zł - normalne

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji (zaświadczenia o przyjęciu na studia) i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)


OSTATNI DZIEŃ PRZEDSPRZEDAŻY: 06.10.2013

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak (w lipcu bilety dostępne tylko przez eventim.pl),codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Nie ma możliwości rezerwacji biletów w cenie przedsprzedaży. / Zakupione bilety nie podlegają zwrotom / Liczba biletów zniżkowych na Kartę do Kultury limitowana. / Miejsca nie są numerowane, liczba miejsc siedzących ograniczona, w przypadku dużego zainteresowania koncertem wszystkie miejsca stojące. / Na koncercie obowiązuje zakaz fotografowania i rejestrowania.

« lista imprezwięcej imprez w tym klubie »
więcej imprez tego dnia »

Dizklajmer: Redakcja DrugStore czyni wszelkie starania, żeby informacje podawane w naszym serwisie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie odpowiadamy jednak za zmiany w programie imprez.
Nasz serwis ze wzgledu na samoograniczenie regionalizacyjne stara się jak najszerzej opisywać imprezy odbywające się w naszym regionie - nie tylko okolicach Trójmiasta, ale również na terenie Pomorza Gdańskiego i regionów przyległych. Prezentujemy również informacje na temat wybranych imprez z innych rejonów kraju oraz wszystkich imprez, w których biorą udział artyści skupieni wokół DrugStore'a (DS Crew).

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team