login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Nadchodzące imprezy

Dodaj info o imprezie.
« lista imprezwięcej imprez w tym klubie »
więcej imprez tego dnia »
2013-12-20 (Piątek)
THE SCORE OF HARDCORE #11 X-MASS EDITION
Gdzie: Sfinks700 - Sopot
Kto: MAIN STAGE:

DJ DANO (ID&T Music, Mokum, Dreamteam Productions, Q-Dance, Industrial Strength...) NL

FFF (Planet Mu, Murder Channel...) NL

DJ TENSE (Industrial Strength, Apocalypse Rec...) USA

Insect (Warsaw Mechanism) PL
Warsaw Speedcore Team (Groan-er & Damage) PL
Too Empty to Poo (aka Jesus is a Noise Commander) PL
Da Braindropah (The sCore) PL
Artificial (The sCore) PL

VJ: BrainMassage (Ja Jebie Rec.)

FOUNTAIN:

Warsaw Mechanism showcase:
Black-Art live!
Insect
Rust
Kobe aka Whizz Kid

+support:
R-Mix (AOC)
Wooffer (Pandemic/Headrush) PL
PRDM (The sCore) PL
Muza: hardcore, gabba, rave, techno
Start: 22:00
Wjazd: 25 (do 24:00) /30 (po 24:00) PLN
WWW: https://www.facebook.com/events/503413406409601

The Score of Hardcore to cykl imprez dobrze znany każdemu miłośnikowi nieco cięższych odmian muzyki elektronicznej. To cykl, który podniósł wyżej poprzeczkę na polskiej scenie hardcore. Pamiętacie czerwcową edycję z The Horrorist live, na której klub pękał w szwach? Tym razem mamy dla was coś jeszcze lepszego. Jedenasta edycja stanowi połączenie trzech stylów w muzyce hardcore, każdy z nich reprezentowany będzie przez artystę z najwyższej półki w swoim gatunku. Panie i panowie, uwaga – specjalnie dla was zaprosiliśmy prawdziwą legendę hardcore'u, człowieka, który 25 lat temu tworzył scenę hardcore w Holandii i zapisał się złotymi literami w jej historii: DJa DANO ! Kolejny gość, również z Holandii, to znany i lubiany FFF, który stanowi filar breakcore'u w najczystszej postaci. Ostatnią z gwiazd, która zaświeci tej nocy, jest DJ TENSE z Nowego Jorku, prawdziwy oldschoolowiec, znany ze swoich bezlitosnych wydawnictw na Industrial Strenght i Apocalypse Recordings. Naszych gości, jak zwykle, supportować będzie śmietanka Djsko-producencka z Polski, w tym Warsaw Speedcore Team, Insect i Too Empty to Poo. Kolejną niespodzianką jest druga scena, na której swój showcase w klimacie techno zaprezentuje zaprzyjaźniona ekipa Warsaw Mechanism. A to wszystko w wyjątkowej przedświątecznej atmosferze w Waszym ulubionym Sfinks700. Do zobaczenia!


DJ DANO
Urodzony w 1970 roku w Amsterdamie, DJ Dano to niepodważalnie jeden z pierwszych na scenie hardcore. Uczestniczył w jej tworzeniu i zapisał się złotymi literami w jej historii. Dano 4-krotnie wygrał konkurs The Best Hardcore DJ, a wiele z jego płyt uzyskało status złotych wydawnictw (kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Obok Buzz Fuzz, Gizmo i The Prophet tworzy legendarny kolektyw The Dreamteam. Był i jest obecny na wszystkich większych festiwalach muzyki elektronicznej: Thunderdome, Hellraiser, Love Parade, Mysteryland. Natomiast lista jego wydawnictw należy do najdłuższych wśród weteranów sceny hardcore. Na naszej imprezie Dano zaprezentuje Wam miksturę starego z nowym – obok oldschoolowego materiału zaprezentuje swoje najnowsze produkcje. Nie wahajcie się co do przybycia na imprezę – Dano bardzo starał się, by znaleźć dla nas czas wśród swoich około 200tu bookingów rocznie i taka okazja się prędko nie powtórzy!

Discogs: http://www.discogs.com/artist/DJ+Dano
Website: http://www.djdano.nl/

« lista imprezwięcej imprez w tym klubie »
więcej imprez tego dnia »

Dizklajmer: Redakcja DrugStore czyni wszelkie starania, żeby informacje podawane w naszym serwisie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie odpowiadamy jednak za zmiany w programie imprez.
Nasz serwis ze wzgledu na samoograniczenie regionalizacyjne stara się jak najszerzej opisywać imprezy odbywające się w naszym regionie - nie tylko okolicach Trójmiasta, ale również na terenie Pomorza Gdańskiego i regionów przyległych. Prezentujemy również informacje na temat wybranych imprez z innych rejonów kraju oraz wszystkich imprez, w których biorą udział artyści skupieni wokół DrugStore'a (DS Crew).

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team