login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!
Sony VAIO Wake Masters nadpływa do Władysławowa! (brokenmusic.pl 2013-07-19)
27 lipca na terenie campingu Małe Morze trzeci rok z rzędu zawodnicy i zawodniczki zmierzą się w najbardziej ekstremalnych odmianach sportów wodnych. Porządny skok adrenaliny podtrzyma do nocy afterparty z cyklu Sizeer Music On Tour.

Sony VAIO Wake Masters to zawody zrzeszają miłośników jazdy na snowboardzie po wodzie czyli wakeboardzie. Niezależnie od wieku czy płci zawodnicy wystartują na specjalnie przygotowanym torze, na którym rozstawione zostaną skocznie, rurki oraz boxy. Podobnie jak w zeszłorocznej edycji wakeboardziści będą rozpędzani na przeszkody za pomocą wyciągarek. Kto okaże się najbardziej kreatywny w swoich ewolucjach powalczy o nagrody od Sony VAIO, BERN, SURF 24 i NEW ERA. Dodatkowo dla tych, którzy nie lubią mieć przypiętych nóg do deski zostanie rozegrana konkurencja wakeskate, która jest wodnym odpowiednikiem deskorolki.

Kiedy słońce zajdzie za horyzontem sportowe emocje zamienia się w muzyczną ucztę w klubie MonoBar (Chałupy 6). W ramach afterparty z cyklu Sizeer Music On Tour aktualne brzmienia i sporą dawkę dobrej zabawy zapewnią reprezentanci projektu Broken Music oraz zaproszeni goście: DJ Lone, Chriss Jaxx oraz CJ.

Sony VAIO Wake Masters to czwarta odsłona tegorocznego cyklu zrzeszającego sporty ekstremalne Sony VAIO Extreme Series 2013, który potrwa do końca roku. W ramach projektu odbędą się zawody w różnych dyscyplinach ekstremalnych, takich jak zjazd rowerowy czy snowboarding. Każdemu wydarzeniu sportowemu towarzyszy niezmiennie seria imprez muzycznych Sizeer Music On Tour.

Informacje i zapisy na www.extremeseries.pl, oraz wydarzeniu
Spot zapowiadający imprezę: http://www.youtube.com/watch?v=Oh6QSyuoiLU&feature=youtu.be

Harmonogram imprezy
10:00-11:00 Zapisy
12:00-15:00 Eliminacje
16:00-17:00 Finały
20:00-06:00 After Party :
- 22:00 - 24:00 - Zagra DJ Lone
- 00:00 - 02:00 - Zagrają DJ Chriss Jaxx oraz CJ
- 02:00 – 06:00 - Zagrają Broken Music DJs

Chriss Jaxx (Wa-wa)
• http://soundcloud.com/chrissjaxx
• http://www.mixcloud.com/Chriss_Jaxx/
• http://myspace.com/chriss_jaxx
• http://chrissjaxx.mixntrix.net
Początki kariery Chrissa miały miejsce w Bielsku Białej, gdzie po latach fascynacji hip hopem zaczął grać house. Po zdobyciu klubowej sceny południowej Polski, postanowił przeprowadzić się do Warszawy. W 2000 roku został wchłonięty przez warszawski rynek klubowy, grając swoje pierwsze imprezy w legendarnych klubach, takich jak „Muza” czy „Klubokawiarnia”. Obecnie spotkać go można zarówno w sopockim „Soho”, krakowskim „Franticu”, poznańskim „SQ” oraz w wielu innych, cenionych miejscach klubowej mapy Polski. Cyklicznie grywa w najlepszych klubach w kraju.

Podczas imprezy wystąpi w towarzystwie perkusisty, znanego na klubowej scenie jako CJ (Percussion Live /Pussydog Poznań).
Dzięki swojej pasji do bębnów - która dała o sobie znać, gdy miał zaledwie siedem lat - znajduje ich zastosowanie w muzyce elektronicznej. Wprowadza do użycia moduł perkusji elektronicznej oraz bębny elektroniczne, na których podczas setów dogrywa improwizowane partie perkusyjne. Dzięki temu set house’owy ma w sobie dużo elementów improwizacji jazzowo-swingowej, stwarzającej wrażenie świeżości i muzyki live. Razem z dj Wookiem tworzą kolektyw Pussydog, który prawie od dekady gra praktycznie we wszystkich większych klubach Polski. Gra na module perkusyjnym: Roland SPD-S, oraz perkusji elektronicznej Roland TD-9KV.

LONE (didżej, promotor, prawnik, Resident & Music Manager Unique Club (Sopot)
• www.myspace.com/konradlone
Swoją muzykę określa jako mieszankę deep, progressive, wokalnego house’u z elementami new disco. To najbardziej oddaje różnorodność gatunków, które serwuje klubowiczom podczas swoich setów. Uważa, że w każdym z nich można „odnaleźć siebie”, a ich różnorodność wzbogaca tylko didżeja. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 i od tego czasu wystąpił we wszystkich liczących się klubach Trójmiasta i jest zapraszany do najlepszych klubów w Polsce. Jego ulubione labele to Royal Flush, Defected, Azuli, Mute, Gigolo, Add2Basket, Egoiste, Joia Sweden.

Dodaj opinię

Nie jesteś zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnego konta zarejestruj się.

« starsza wiadomość
« lista wiadomości
nowsza wiadomość »
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team