login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Nabór artystów do polskiej edycji Curators’ Network (wyspa.art.pl 2012-10-17)
Ruszył nabór artystów do polskiej edycji! 17 września ruszył nabór artystów do Przeglądu Portfolio, który odbędzie się w ramach spotkania Curators’ Network w Krakowie w grudniu 2012 roku. Nabór trwa do 17 października 2012 roku. Jury: Maria Anna Potocka (dyrektorka Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK), Jarosław Suchan (dyrektor Muzeum Sztuki w Łodzi) oraz Łukasz Gorczyca (współtwórca Galerii Raster). Cel konkursu Celem niniejszego konkursu jest wybranie 20 artystów mieszkających i pracujących w Polsce oraz zaproszenie ich do wzięcia udziału w przeglądzie portfolio podczas spotkania Curators’ Network w Krakowie. Twórcy wybranych projektów zaprezentują swoje portfolio międzynarodowemu gronu Curators’ Network oraz innym zaproszonym działaczom kultury; będą mieli również możliwość pokazania swoich najnowszych prac... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

PLATEAUX FESTIVAL – kolejne gwiazdy i ceny biletów (plateaux.pl 2012-10-17)
Ujawniamy kolejne zagraniczne gwiazdy tegorocznej edycji Plateaux Festival. Christopher Willits, Salva i Le K - Ci artyści poszerzają zagraniczną grupę twórców występujących na festiwalu. Ogłaszamy również ceny biletów na poszczególne dni oraz karnetów na całe wydarzenie. Dla przypomnienia - 3. edycja festiwalu form audiowizualnych Plateaux Festival odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2012 roku w Warszawie –w Muzeum Narodowym, Cafe Kulturalna oraz 1.500 m2 do wynajęcia. Część działań będzie realizowana także w otwartej przestrzeni miejskiej. Kolejni artyści zagraniczni współtworzący program wydarzenia to: Christopher Willits – zamieszkały w San Francisco, eksperymentalny artysta multimedialny, nazywany czasem „Picassem dźwięku”, autor przeszło 20 albumów; rewelacyjne recenzje zbiera jego najnowsze wydawnictwo... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

7 URODZINY BUŁKI PARYSS'KIEJ W SFINKSIE700! (SFINKS700 2012-10-17)
27 październik to święto najbardziej rozpoznawalnej imprezowej marki w trójmieście a przede wszystkim święto muzyki elektronicznej. 7 lecie istnienia obchodzi kultowa BUŁKA PARYSS'KA. Party rozpocznie o godzinie 20 live act SINUSOIDAL. Duet Adrianny Styrcz i producenta Michała Siwaka, muzycznie poruszający się w obrębie elektroniki, nu jazzu, IDM, trip hopu, chill-wave, synth popu. Zespół ma na koncie liczne występy w kraju i za granicą,w tym roku duo było zapraszane na takie festiwale jak: Heineken Opener, Selector Festival, Tauron,Nowa muzyka, Green Vibration, Earth Dance-Den Haag, Piovos. Po before'owej rozgrzewce od godziny 22 startujemy z mocno tanecznymi wykonami. Na głównej scenie pojawi się po raz pierwszy w Polsce ze swoją euforyczną mieszanką house, chicago house i wyszukanego techno przedstawiciel wytwórni Steve'a Bug'a POKER... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Synesthesia Meeting 13.10.2012 (Wrocław) (elektropunkz 2012-10-11)
13 października 2012 r. nowoczesne wnętrza Centrum Kultury AGORA staną się przestrzenią skupiającą najciekawsze zjawiska powstające na styku muzyki i sztuk wizualnych. Punktem kulminacyjnym SYNESTHESIA MEETING będzie występ Aleca Empire – twórcy i lidera Atari Teenage Riot – człowieka, bez którego dzisiejsza scena elektroniczna wyglądałaby zupełnie inaczej. Niemiecki muzyk związany z nurtem digital hardcore jako nastolatek występował w zespołach punkowych. W tamtym okresie poznał niemiecką artystkę Hanin Elias. W 1992 razem z Carlem Crackiem utworzyli Atari Teenage Riot. W 1994 Empire założył w Londynie własny label, Digital Hardcore Recordings. Właśnie w DHR ukazały się produkcje Atari Teenage Riot, a nazwa wytwórni stała się określeniem całego gatunku. Z ATR nagrał trzy pełne albumy i szereg innych wydawnictw.... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

[SET] Quaris - The Maximal Elements 07 (October 2012) (Quaris 2012-10-11)
Siódmy set z cyklu “The Maximal Elements”. W skład seta wchodzą utwory takich producentów jak: Timmo, Alex Bau, Tom Hades, Tomy DeClerque, Sam Paganini. Secik promujący drugą edycję imprezy "Artefact" gdzie zagra Sam Paganini (Drumcode, Terminal M, Driving Forces / ITALY , Venice), która odbędzie się 13.10.2011 we Wrocławskim klubie LOG:IN. Zapraszam do odsłuchu. Quaris - The Maximal Elements 07 (October 2012) Genere: Techno Date: 10.10.2012 Time: 72:23 min Size: 165,70 MB Quality: 320 kbps Download: http://soundcloud.com/quaris/quaris-the-maximal-elements-07 Info: SoundCloud: http://soundcloud.com/quaris Facebook: http://www.facebook.com/quaris001 Koloid.net: http://www.koloid.net/ Facebook Koloid.net: http://pl-pl.facebook.com/KOLOID.net Myspace: http://www.myspace.com/djquaris
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Stowarzyszenie Kulturalne „KŻŻ” (zapowiedź imprezy Through the Cosmic Mirrors) (KŻŻ 2012-10-09)
Jesteśmy grupą kreatywnych ludzi w różnym wieku, przepełnionych energią i chęcią tworzenia. Każde z nas posiada swoje własne pola zainteresowań, ale połączyła nas chęć działania. Szybko zrozumieliśmy, że takich ludzi jak my (młodych, twórczych, pomysłowych, ale nie mających możliwości lub nie potrafiących się wybić) jest znacznie więcej. Dla tego założyliśmy stowarzyszenie. Pora skończyć żałobę, wyjść z cienia swoich własnych czterech ścian, zaprzestać bezproduktywnego "żłobienia się" i wyjść na ulicę, do klubów, galerii, czy w inne przestrzenie działalności kulturalnej lub społecznej. Dla tego jeśli masz jakiś talent: tworzysz muzykę, robisz zdjęcia lub pasjonują Cię inne dziedziny sztuki, a może po prostu odczuwasz chęć działania, udzielania się i wspólnego tworzenia oraz pomagania innym, to skontaktuj się z nami. Oczywiście staramy się... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Burn Selector i Coke Live Music Festival docenione w kategorii Best Medium Festival! (alterart.pl 2012-10-09)
Po roku karencji, wynikającej ze zdobycia przez Open’era nagrody dla najlepszego festiwalu 2010 roku, gdyńska impreza ma szansę powtórzyć swój dwukrotny sukces. Festiwal znalazł się wśród nominowanych w kategorii „Best Major Festival”! Dwa pozostałe festiwale organizowane przez ALTER ART będą miały szansę na zwycięstwo w kategorii „Best Medium Festival”. W muzycznych kategoriach doceniono artystów, którzy grali na naszych festiwalach w kończącym się sezonie. Grupy Bon Iver i Mumford & Sons czyli tegoroczne gwiazdy open’erowej Main Stage mają szansę na nagrodę dla „Headliner of The Year”. Tu powalczyć może również zespół The Killers, który wystąpił w sierpniu na Coke Live Music Festival w Krakowie. Wspomniani Mumford & Sons z piosenką „Little Lion Man” mogą wygrać w kategorii „Anthem... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Asia i Koty - Miserable Miaow - nowa płyta (nasiono.net 2012-10-08)
Z radością informujemy o premierze płyty Asia i Koty - Miserable Miaow, która odbędzie się 26 października. 'Miserable Miaow' jest jak klasyczna powieść: Wichrowe wzgórza i bezkresne pustkowia. Szarość nieba nad szarością wrzosowisk. Stracone złudzenia powracające echem jak sny. Niebezpieczne związki: duma, uprzedzenie. Szkarłatne litery rysowane przez deszcz na ciemnych szybach, czarny kruk buszujący w zbożu. No i przede wszystkim rozważna i romantyczna Asia, która opowiada o tym, co przeminęło z wiatrem, kiedy skończył się wiek niewinności. więcej: http://www.nasiono.net/index.php?option=com_content&task=view&id=390&Itemid=46 promo video: http://youtu.be/VE5xSKd2v1I
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Jesienna ofensywa Face The Music! (illegalbreaks 2012-10-05)
Face The Music rozhulał się na dobre! Jesienna edycja cyklu organizowanego przez agencję Illegalbreaks wspólnie z marką House odwiedziła już kilka polskich miast. Przed nami kolejne, świetnie zapowiadające się imprezy Face The Music z największymi gwiazdami muzyki elektronicznej: BLACK SUN EMPIRE, DELTA HEAVY, FRICTION i SUB FOCUS! BLACK SUN EMPIRE / 19.10., Warszawa, 1500m2 / 20.10., Sopot, Sfinks700 Obie imprezy odbędą się nie tylko w ramach Face The Music, ale też jako część międzynarodowej trasy BSE 'From The Shadows' (album tour). To holenderskie trio reprezentuje wszystko, co najlepsze w ciemnych odmianach drum’n’bassu. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku. Po kilku latach poszukiwań, wyklarowali swój styl i zdecydowali się działać jako Black Sun Empire. Przez lata twórczości, poza licznymi singlami,... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Białystok Pozytywne Wibracje Festival został nominowany do Festival Awards Europe 2012! (STX Jamboree 2012-10-05)
Dziś poznaliśmy nominacje, a także ruszyło głosowanie w konkursie na najlepszy europejski festiwal – Festival Awards Europe 2012. Białystok Pozytywne Wibracje Festival został nominowany do tej prestiżowej nagrody w kategorii Best Small European Festival. Głosowanie potrwa do 7 listopada. Głosy oddawać można na stronie eu.festivalawards.com/vote . To właśnie organizacja Festival Awards Ltd. UK & Europe wyróżniła m.in. Heineken Open‘er dwukrotnie w latach ubiegłych. W najnowszym "Raporcie o Największych Jedenastu Miastach Polski" za rok 2011 firma Pricewaterhouse Coopers (PwC) i współautor badania Profesor Witold Orłowski wskazują na Białystok Pozytywne Wibracje Festival jako jedyną masową imprezę organizowaną w Białymstoku rozpoznawalną w całej Polsce: „Warto jednak zauważyć, że za sprawą festiwalu „Pozytywne wibracje”... więcej »
(0 komentarzy)
Nowsze newsy 1  2  3  4  5  6  7  8  9  ...Starsze newsy
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team