login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

X Poznańskie Warsztaty Gospel - zapisy otwarte (warsztatygospel 2012-10-05)
Serdecznie zapraszamy na X Poznańskie Warsztaty Gospel, które odbędą się już 1-2 grudnia 2012 r. Instruktorami będą: Ruth Lynch-Waldron (Anglia), Cassandra Sommers (Kanada) oraz pastor David Daniel (Anglia). Warsztaty odbywać się będą w Auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu przy ul. Królowej Jadwigi 27/39. Koncert finałowy odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia, o godz. 17.00 w Auli AWF. Zapraszamy również DZIECI na jednodniowe, niedzielne Warsztaty Gospel dla dzieci do lat 13. Zapisy i informacje na stronie: www.gospeljoy.pl PS Przypominamy, że obowiązuje niższa cena dla grup 5-osobowych.
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Audioriver nominowany do UK Festival Awards 2012 (audioriver.pl 2012-10-04)
Nasz rodzimy festiwal œwiata niezależnego Audioriver został właśœnie nominowany do prestiżowych UK Festival Awards. Płockie wydarzenie jest jedynym polskim eventem, który znalazł się w kategorii Najlepszy Festiwal Zagraniczny. Decyzja, kto zwycięży należy do internautów, a głosowanie trwa do 31 paŸpaździernika. Audioriver mierzy się z 31 festiwalami z 20 krajów, a wœród nominowanych są takie legendy, jak Burning Man (USA), Exit (Serbia), Roskilde (Dania), Sziget (Węgry) czy Tomorrowland (Belgia). „Bardzo się cieszymy, że znów zostaliœmy uznani przez jury UK Festival Awards. To m.in. przez takie wydarzenia Audioriver jest coraz częœciej odwiedzany przez zagranicznych miłoœników dobrej elektroniki. W tej chwili z 27 tysięcy naszych fanów na Facebooku, aż 5 tysięcy jest spoza Polski. Ponad tysiąc jest właœśnie z Wielkiej Brytanii.” – komentuje... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Już w ten piątek Zeds Dead po raz pierwszy w Polsce! (illegalbreaks 2012-10-04)
Już w ten piątek po raz pierwszy w Polsce wystąpi ZEDS DEAD! Długo oczekiwana gwiazda wystąpi w ramach cyklu Face The Music, 5 października w warszawskim klubie M25. Jako support zaprezentują się jedni z najlepszych polskich DJ'ów!: Tom Encore, PZG, BC Gangsteppaz. Bilety są wciąż dostępne w przedsprzedaży w cenie 35zł (45zł - w dniu koncertu). Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce). Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl oraz www.muno.pl . Zeds Dead to działający od 2009 roku, pochodzący z Kanady duet, w skład którego wchodzą DC i Hooks. Chłopaki wspólnie zajmują się produkcją już od 2004 roku. Pierwsze kroki z muzyką stawiali jako Mass Productions i pod tą nazwą w 2007 roku wydali album "€žFresh Beetz"€. Pierwszy oficjalny singiel Zeds Dead wydany został w 2009 roku ("€žRudeboy"€).... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

SOPOT JAZZ FESTIVAL 2012 zaczyna się dzisiaj! (bart 2012-10-04)
Początek października zapowiada się w Sopocie wyjątkowo muzycznie, albowiem rusza dziesiąta już edycja Sopot Jazz Festival 2012, której inicjatorem jest Miasto Sopot. W dniach 4-6 października na scenach dwóch sopockich klubów: Zatoka Sztuki i Spatif usłyszymy jazzowe znakomitości z całego świata. Muzycznym przedsięwzięciem pokieruje Adam Pierończyk, jeden z najwybitniejszych i najbardziej kreatywnych europejskich saksofonistów jazzowych, który w roli dyrektora artystycznego festiwalu doskonale sprawdził się już w poprzedniej edycji, a który tak rekomenduje tegoroczny Sopot Jazz Festival: "Chcę, aby myślą przewodnią festiwalu była przede wszystkim wysoka jakość prezentowanej muzyki, jej autentyczność i oryginalność. Zależy mi na tym, aby pokazać, że jazz i improwizacja, to w dzisiejszych czasach nie tylko Stany Zjednoczone, Polska i Europa,... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

PLATEAUX FESTIVAL – w 2012 roku w Warszawie (plateaux.pl 2012-10-04)
Uznane nazwiska sceny elektronicznej, bogaty program audiowizualny i liczne działania podejmujące temat przestrzeni miejskiej – to motywy przewodnie 3. edycji festiwalu form audiowizualnych Plateaux Festival. Dwie poprzednie edycje odbyły się w Toruniu i Bydgoszczy, od tego roku wydarzenie gości w Warszawie. Plateaux Festival to synteza dźwięku i obrazu, zespolonych nowoczesną technologią. To także niezwykle uznane na świecie nazwiska sceny elektronicznej. Obraz, który przytłacza swoim rozmachem. Dźwięk, który można poczuć na skórze. Ich zespolenie jako kwintesencja pełni. W tym roku koncentrujemy się też na współczesnych sposobach percepcji przestrzeni miejskiej. Stawiamy na dobry smak, na synestezję zmysłów i niepowtarzalność wrażeń. Poprzez festiwalowe wydarzenia chcemy rozprzestrzeniać kreatywność, innowacyjność, połączenie tradycji... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Trwa TRANSVIZUALIA 012 w Gdyni (3-7.10.2012) (transvizualia 2012-10-04)
TRANSVIZUALIA 012 GDYNIA 6. Festiwal Form Muzycznych + Multimedialnych 3-7.10.2012 | GDYNIA + Sopot + Gdańsk KING MIDAS SOUNDSYSTEM (DJ Set) | BENJAMIN DAMAGE & DOC DANEEKA + ABIGAIL WYLES (Live Act) | ITAL TEK (Live Act) | VENETIAN SNARES (Live Act) | oOoOO (Live Act) VLADISLAV DELAY (Live Act) | MONOLAKE (Live Act) | INTANGIBLE STATES (Live Act) | STEFAN WESOŁOWSKI & PUSSYKREW: SEAS OF TRANQUILITY (Live Act) | EBO LA APE + HERTZSHMERTZ (Live Act)| ODAIBE (Live Act) | P/E & OZG (Live Act A/V) | MICHAŁ MIERZWA & PIOTR BEJNAR: GRAPHICAL LANDSCAPES VOL. 2 (Live Act) | NAPSZYKŁAT (Live Act) WSTĘP: 5 i 6.10 – bilet 1-dniowy: 30 PLN, bilet 2-dniowy: 50 PLN Bilety do nabycia w TICKETPRO – www.ticketpro.pl KUP BILET >> http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/928348-transvizualia.html *Uwaga! Ze względu na zabytkowy charakter Banku –... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Koncert TETRIX + KHAD!AFFI w Gdańskim Buffecie. (lamadzo 2012-09-15)
Zapraszamy na kolejny koncert zespołu TETRIX. Wystąpi również projekt Khadaffi. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku Stoczni w klubie Buffet na ul. Doki 1. Wstęp 6 zł. Start godz. 21.00. #TETRIX# Tetrix to świeży projekt dwóch muzyków z Gdyni. Tworzą go LamaDżo znany głównie z kapeli Disorient, oraz GB który udzielał się w zespołach takich jak EmoSzczóry czy Regulator. „Zespół” związany jest z gdyńską Osadą Muzyczną, bytującą na zapomnianych terenach polskich kolei, gdzie nagrano i skomponowano całkiem niedawno utwory demo pod postacią epki „Pig House”. Tetrix to połączenie, prostego, gitarowego grania z elektroniką wypuszczoną wprost z komputera, przedstawioną jako synteza hałaśliwych dźwięków z podkładami perkusyjnymi. Tak zwany „rokendrol XXI wieku”? Zapraszamy na koncerty. Więcej o zepole: https://www.facebook.com/tetrixband... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

TRANSVIZUALIA 012 (transvizualia 2012-09-15)
TRANSVIZUALIA 012 GDYNIA 6. Festiwal Form Muzycznych + Multimedialnych 3-7.10.2012 | GDYNIA + Sopot + Gdańsk KING MIDAS SOUNDSYSTEM (DJ Set) | BENJAMIN DAMAGE & DOC DANEEKA + ABIGAIL WYLES (Live Act) | ITAL TEK (Live Act) | VENETIAN SNARES (Live Act) | oOoOO (Live Act) VLADISLAV DELAY (Live Act) | MONOLAKE (Live Act) | INTANGIBLE STATES (Live Act) | STEFAN WESOŁOWSKI & PUSSYKREW: SEAS OF TRANQUILITY (Live Act) | EBO LA APE + HERTZSHMERTZ (Live Act)| ODAIBE (Live Act) | P/E & OZG (Live Act A/V) | MICHAŁ MIERZWA & PIOTR BEJNAR: GRAPHICAL LANDSCAPES VOL. 2 (Live Act) | NAPSZYKŁAT (Live Act) LINE UP: 03.10.2012 | Dworzec PKP Gdynia Główna | Otwarcie Festiwalu | WSTĘP WOLNY! 20:00 Michał Mierzwa & Piotr Bejnar: Graphical Landscapes vol. 2 [live A/V] 21:00 Stefan Wesołowski & Pussykrew: Liebestod [live A/V] 05.10.2012 | Gdynia | Zabytkowy... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

BAR25 Showcase + premierowy pokaz specjalny filmu „BAR 25 – Tage Ausserhalb Der ZeitR (sqklub.pl 2012-08-29)
15 września w surowych i mrocznych zakamarkach Starej Rzeźni odbędzie się impreza „BAR 25 showcase” z przedstawicielami tego kultowego berlińskiego miejsca, a poprzedzi to premierowy pokaz specjalny filmu “BAR 25 – Tage Ausserhalb Der Zeit”! http://www.youtube.com/watch?v=IQRpUKPOJBQ Znany jako "Plac zabaw dla dorosłych", "Nibylandia", albo po prostu Bar25. Klub, wytwórnia oraz instytucja kulturalna. Działał przez 6 lat na wybrzeżu rzeki Sprewy, w samym sercu Friedrichshain i Kreuzberg, centrum klubowego życia Berlina. Przez ten czas dorobił się opinii najlepszej berlińskiej after parties. Miejsce, w którym czas przestawał mieć większe znaczenie, a muzyka grała zawsze dla tych, dla których nadejście kolejnego dnia nie oznaczało końca zabawy. Do historii przeszły niezliczone poranki i dni spędzone na odpoczynku... więcej »
(0 komentarzy)
Masz niusa? Dodaj go tutaj.

Music Extremer - pierwszy taki portal muzyczny w Polsce (musicextremer 2012-08-29)
Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że portal Music Extremer wkracza na polski rynek. Jako pierwsi w naszym kraju umożliwiamy niezależnym muzykom dystrybucję oraz sprzedaż swoich utworów w skali globalnej, z zachowaniem światowych standardów. Rezygnujemy z zawiłych umów i skomplikowanych procedur, stawiając na intuicyjność, kreatywność, a przede wszystkim na samego artystę. Do naszych partnerów należą m.in. iTunes, Napster, Rhapsody i AmazonMP3, nawiązaliśmy także współpracę z niezależnym poznańskim labelem Rec Out oraz najstarszym sklepem DJ w kraju - Skylark Records. Po raz pierwszy w Polsce można było nas spotkać w lipcu na festiwalu Audiodriver, gdzie uczestnicy mogli za darmo skorzystać z naszych usług. Mamy nadzieję nawiązać z Państwem współpracę i wspólnie promować niezależną polską muzykę. Bardziej szczegółowe informacje... więcej »
(0 komentarzy)
Nowsze newsy ...  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...Starsze newsy
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team