login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-01-27 Mojave: Drum'n'base w 3grodzie

Muzyka - muzyką, house - housem, Sfinks - Sfinksem, ale w pięknym naszym nadmorskim grodzie drum and bassu jest jak na lekarstwo :((
często Ros grywa różne lightowe produkcje na fontannie w Sfince. M.in. GoodLooking rec. - ulubionego tak przez Rosa - ale niestety nie da się zbyt żywo poskakać :(
a jak już jest impreza, to z rzadka i często niewypala - jak to było z Enzymem np.

Ale.. czasem.. gdy komuś się zachce.. to potrafi sciągnąć porządną ekipę do 3miasta, lub zorganizować takie miejsce jak Mojave. A jak obie te rzeczy połączy wspólna data: 27 stycznia 2001 to już jest full wypas i nic tylko biec do sklepu po centymetr i odcinać dni do początku imprezy :))
Ale po kolei.
O Drum And Bass Session ploty łaziły od ładnych kilku miesięcy.. miał być listopad, potem już w ogóle nie miało być, aż na początku stycznia w rozpisce nachodzących imprez pojawiła się notka o imprezie z Perezem. Potem plakaty, zajaffki w dnb audycji w Radiostacji i nadszedl ten dzień !! Sobota !! :))
Jako że Mojave dużym miejscem nie jest, celem uniknięcia niespodzianki  postaci braku biletów lub przepełnieniu miejsca, zjawiliśmy się tam już około 21:30.
Opłata. Wejście. Brak niespodzianek. Jeszcze mało loodzików, nikt nie skakał. A za gramofonami stała Dia (wprawne oko dopatrzy się jej jednym ze zdjec - niestety nie jako dj :)).
Odwrót na powietrze. Gadugadu. Interesy. Interesiki. Z tego co zostało mi w uszach po pierwszym wejściu to były Aphrodite. Dwa kawałki. Bardzo skoczne, bardzo żywe, bardzo mniam.. niestety tyle. :(

Po około godzince - ale nie wiem, bo upływającego czasu nikt nie liczył - ucieczce przez ciuffcia i kilku innych przygodach byliśmy znuff w środeczku.
Tym razem grał już Ros.
I tu zaskoczenie... Otóz nie LTJ Bukem, MC Conrad, lżejsze Moving Shadow itp klasyki setu Rosa. Tym razem ostrzej.. techstep, niestety w swojej bardziej lightowej odmianie i - co typowe dla tego Pana - o 6 do 8% za wolno :((
cush.. widać taki styl :(
ale muzycznie poletko pod Pereza zostało przygotowane znakomicie :)
atmosfera w klubie została rozgrzana (także dosłownie). No i Ros pokazał klase :))

Potem była gwiazda wieczoru. Nawet gdy ktoś nie zauważył zmiany DJ, jego ucho na pewno by to 'dostrzegło'. Perez rozpoczął jak na niego przystało - )EIB(. Od razu pitch controller powędrował mocno w kierunku '+' i tak już zostało. Zmieniały się tylko kawałki na coraz bardziej hardcorowe. Bad Company, DJ Kontrol, Armagedon.
Perez, jak wiadomo wszystkim co słuchają jego audycji w Rdst, bardzo mocno promuje nowe brzmienie dnb oraz kierunek w jakim sie ta muzyka rozwija - coraz mocniej, coraz mroczniej :))
Preemo,
występujący późnej, kontynuował rozpoczętą przez Pereza krucjatę, pozostając w cięzkim muzycznie klimacie. Jedynie płytki były nieco starsze. Aczkolwiek nie wszystkie bo Preemo mocno posiłkował się kejsem Pereza.
I tak już wymiennie dwaj Panowie na P kontynuacyjnie ciągneli impreze.. do której nie wiem, bo około 4 rano moje kończyny definitywnie odmówiły mi społuszeństwa.

Technicznie - wszyscy bez zastrzeżeń - na loozie.. Loodziki dopisały, brak burolstwa, zero chastwa, prostactwa, przypadkowości. Sielanka :) Pełen underground. Magia. Magia muzyki, miagia zioła, magia miejsca - bo jakby nie patrzeć - nie jest to klub jak każdy inny :))
Rzadko kiedy spotyka się np tak wygodne kanapy :))))

Z ciekawych rzeczy można wspomnień Pana w duuużym kongiem. Ów Pan rytmicznie wystukiwał drumsowy rytm na bembenku... baaaaardzo mniam, oj bardzo :)
Taki głębokie pukanie, ledwo slyszalne, ale znakomicie pasujące do pulsującego i panoszącego się drumu i bassu :))

Mam więc nadzieje że impreza się zwróciła i zgodnie z obietnicą Mike i Preemo sciągną kolnejnych DJ związanych ze drumsującą Radiostacją (np zapowiadanego Mo'tilt'a).
Bo kto jak kto - my - brygada młodzieżowa - stawimy się w komplecie.

Marchewa

Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Paulina
Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Marchewa
Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team