login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-02-09 Kaponiera: Dżamp Ap Najt - Sonic Trip w Kaponierze

Jakoś ominęła mnie ostatnia wizytyta Aphrodite'a w naszym pięknym kraju, czego nie mogłem sobie darować. Na pocieszenie jakby do 3miasta zawitali dźwięczni wycieczkowicze wprost z Łodzi. Wieczór zapowiadał się całkiem konkretnie i dodatkowo wiadomo mi było, że na imprezce pojawi się silna ekipa znajomych fanów D'n'B.
Po małym warm up nadszedł czas na desant, który został przeprowadzony w okolicach godziny 21:00. Już przed drzwiami słychać było wajbsy przebijające się zza grubych murów Kaponiery.
W środku na dolnej salce można było swobodnie znaleźć sobie odpowiedni zakątek do skakania, co w gruncie rzeczy uznaję za jeden z wielu plusów tej impry. (Jakoś nie lubię skakać gdy jest tłoczno :) Kolejnym była zdecydowanie muzyka. Motywem przewodnim był Urban Takeover i 99% prdukcji Aprodite'a. Ludzie ktorzy bawili się zdecydowanie czuli pozytywny klimat muzy, bo gdy ktos zaczął się bawić to schodził jedynie po to aby chwilę odpocząć, albo podładować się energetycznie. Zresztą poza fanami dramów znaleźli się tam też minimaliśći, którzy dopiero odkryli ten odłam tanecznej muzyki. No a z kolumn wydobywały się cały czas bomblujące basy okraszone wrzutami Tripowego MC. Na szczęscie nie tylko Aphrodite tam był słyszalny. Pozatym uszy moje wychwyciły kilka produkcji Edzia Rusha, Zinca, oraz Hype'a. Szczególnie zadziwiła mnie kolejna drumowa wersja Ready Or Not granego w orginale przez Fugees, a remiksowanego przez Zinca. Heh, człowiek cały czas może usłyszeć coś nowego. Gdzieś tak w okolicach 1:00 albo może i drugiej rano klimat uległ zmianie i dało się słyszec tak mroczne dramy, że parkiet uległ chwilowemu wyludnieniu. Efekt ten na szczęscie był przejściowy i po chwili było znów oki.
Niestety występ Sonic Tripowego teamu zakończył się i gdzieś tak około 3:00 decki przechwycił Gibon, aby po zaledwie 2-3 utworach zostać zastąpionym przez Afro.
Szkoda że chwilę później mój czas dobiegł końca (Rano wzywała fabryka :( ) i po 4:00 udałem się w kierunku domu.

Adas

Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Adas i Chlodny
Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team