login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-03-01 Metro: Radiostacja Party

Organizatorzy czwartowych imprez house'owych w metrze niedość, że trafili z dniem, to jeszcze doskonale zgadali się z Radiostacją i w wyniku otrzymaliśmy kolejne party z DJami z radia. Imprezy te przyciągają tłumy ludków, zarówno tych imprezowych, jak i mniej trzymających się klimatu. Ładne plakaty i nazwa RDST skusiły także do przyjścia towarzystwo dyskotekowe, które wdzięcznie rozbawiało technicznych ludków swoim sposobem zachowania, tańcem i strojem (aż mnie palce bolały od wycinania :)). Mieliśmy także kolejną edycję promocji Smirnoffa, w której ponownie można było wygrać hulajnoge, tym razem już bez mojego udziału (starczy mi tych koszulek :)).
Tuż po przyjściu zastałem Drwala za deckami (a miał nie grać :)) i pana fotografa uwieczniającego oryginalny wystrój klubu (wypożyczone czy zrobione specjalnie na imprę ?). Po jakiejś godzinie nastąpiła zmiana za deckami i wszedł Tsar (który w pierwszym momencie został przez nas nazwany dj'em aspirantem nad którym pieczę trzymał Drążek :)). Muza jaką zapodawał nadawała się idealnie do rozkręcenia imprezy, gdyż była mieszaniną mniej lub bardziej znanych hiciorów.
Gdzieś o północy muzyka zwolniła, a to za sprawą DJa Glasse. W mojej i współimprezowiczy opini nieco zanudzał. Ludzie i tak obstawili parkiet dokładnie, lecz co bardziej wyedukowany clubber stał z boku bądź zalegał na kanapie i ziewał. Aaaaah. Wszyscy oczekiwali zmiany, która wkońcu nastąpiła za sprawą Easy'ego. Członek Groove Control zapodał, jak to określił kumpel, minimalne i trance'owe house'y -baaardzo miłe dla ucha i stopy.
Już po godzinie drugiej, kiedy to spora część ludków udała się na nocne autobusy, za decki wszedł Ricardo przywracając klimat wiosennych imprez w Siouxie Tower. Widać, że większości osób, najbardziej podobała się gra rezydentów, gdyż parkiet od pierwszego utworu został zapchany. I taki pozostał do 3, kiedy to opuściłem klub udając się w kierunku ciepłego łóżeczka.
29 marca Radiostacja znów gościć będzie w Metrze - ciekawe kogo tym razem wyślą z warszawy - ja jednak oczekuję z niecierpliwością występu Fresha w tymże właśnie przybytku.

Chlodny

Powrót do relacji
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team