login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-03-03 Kaponiera: Urodzinkowe party

Impreza od samego początku zapowiadała się wspaniale. Swą obecność na urodzinach jakże znanego i zasłużonego dla 3miejskiej sceny technicznej DJa zapowiedziało wielu znajomych, a pojawili się w jeszcze większej obsadzie. Maly beforek nastroil mnie jeszcze bardziej pozytywnie i o 22 z minutami zlądowaliśmy pod Kapcia. Chwila oczekiwania na Afrusa i wkońcu możemu złożyć życzenia, uścisnąć mu dłoń, wypić z nim winiacza :) i wręczyć kwiatka.
W środku imprezę rozkręcał DJ, którego ksywkę znowu zapomniałem :(, a parkiet jak na tak wczesną porę był już zapełniony. Wszyscy bawili się wspaniale, a przebąkiwania licznych osób o przetransportowaniu się do Sfinksa szybko odeszły w niepamięć. Minimalna muza miała królować tego wieczoru i tak też czyniła z niewielkim wyjątkiem starającego się bardzo nie wychodzić poza klimat house'owego DJ Ukaina (jak się przyznał po prostu nie ma innych płyt, wiec zapuścił Chemicznych :) i innych klimatycznych twórców) oraz DJ Gibbona, który również wycignął cięższe nagrania.
W czasie zabawy dowiedziałem się o drugiej osobie obchodzącej urodziny w klubie - Kasi - więc czymprędzej pobiegłem złożyć życzenia :)
Wkońcu około północy nadeszła pora na występ naszej gwiazdy. Przyznam się szczerze, że obawiałem się o sprawność ruchową jubilata ;P, na szczęście bezpodstawnie. Set był jak zawsze doskonały (no może poza kilkoma wpadkami, ale w tej sytuacji wybaczam :PP), a ludzie doskonale sie bawili. Chodziły słuchy, że nawet jest za ciasno! Ja tam dla siebie znalazłem kawałek parkietu....
Impreza skończyła się po 5 chociaż jeszcze sporo ludzi się bawiło :(. Nie mogąc w to uwierzyć ludzie wychodzili niemrawo, zebrali się przed klubem i wspominali wydarzenie. W końcu ruszyliśmy, pogrupowani, pomału, w kierunku swoich domostw, albo do łóżka, albo na afterek.
Wszystkiego NAJ i żyjcie nam długo - Kasiu i Afrusie :).

Chlodny

Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team