login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-04-26 Metro: Metro i Radiostacja House

To już chyba norma, że w czwartki ląduję w Metrze aby pobawić się do lekkich i skocznych house'ów, spotkać się ze znajomymi i/lub wypić piwko. Niestety tym razem byłem lekko niedysponowany, co objawiło się krótkim pobytem na parkiecie, a zdecydowanie dłuższym zalegiwaniem i gadaniem.
Klub przywitałem w okolicach 22:30, gdy na parkiecie spora garstka ludków podrygiwała wesoło, a za sterami decków stał Ricardo, zapodając typowe dla niego dźwięki. W przeciągu godziny zjawił się "na peronie" Dj Drwal Drągal ze swoją Divą dźwigając ciężkiego case'a z muzyką, która od razu zagrzała mnie do tańca. Tak sobie podrygując i pstrykając fotki oczekiwałem występu gwiazd wieczoru, które jak dla mnie nimi nie były (okazał nimi się właśnie Drążek).
Gdy poleciała ostatnia płyta z setu DD za stery wszedł Kiv (nie miałem niestety okazji go posłuchać) i gdy powróciłem na parkiet za deckami pojawił się już Dinn, którego muzyka jak zwykle nie przypadła mi do gustu. Poza jednym utworem cały set wydawał mi się zbyt monotonny i powolny by wykrzesać z mojego ciała jakiekolwiek drobiny energii. Niemniej ludziom bardzo się podobał, czego objawem był pełny parkiet i pustki świecące w sektorach "stolikowych".
Skład gości imprezy był jak zwykle zróżnicowany z tendencją przeważających imprezowiczy nad panów z 3 paskami i "świeżowymodelowanymi plastikowymi lalami" (cytat by mój kolega :)). Ogólnie atmosfera bardzo przyjemna. I nawet koleś od krecenia zadym nie puszczał zbyt dużo dymu (chwała mu za to) lecz paluszki jeszcze troszke świerzbią - stąd prośba o nie dotykanie przyżądu do generowania dymu - naprawdę jest niepotrzebny, no i lepiej się tańczy i oddycha.
Gdy wychodziłem o 02:00 z klubu impreza była bardzo miło rozkręcona i pewnie potrwała z jeszcze 2 godziny minimum ....

Chlodny

Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Struś i Chłodny
Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team