login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-07-06 Sfinks: Spatif

Jestem właśnie po 4 godzinach snu. Słońce bezlitośnie świeci w okna mojego pokoju podnosząc z minuty na minutę temperaturę w jego wnętrzu nie dając możliwości normalnego funkcjonowania nie wspominając już o śnie. W mej głowie kołotają wspomnienia minionej nocy i poranka spędzonego w Sfinksie. Muszę nieśmiało przyznać, że na spatifie byłem pierwszy raz - no cóż, tak wyszło - i było naprawę fajnie.
Na miejscu wraz z ekipa znajomych (Soma,Martini,Mikan i Grzesiek) znaleźliśmy się kilka minut po północy, gdy "Magiczny ogródek Sfinksa" był zatłoczony przez ludków, a w środku w bocznej salce przygrywał dla 3 tańczących osób DJ Dooda. Małe rozpoznanie, przywitanie z obecnymi, jakies pifko. Gra Doody, wesoła, wakacyjna szybko ściągnęła na parkiet ludzi, tak że około 01:00, kiedy to ogródek został zamknięty, a do klubu można się było już dostać tylko z kartą klubofili, był już pełen i trzeba było prawie że warczyć o miejsce na parkiecie :) Sam zresztą znalazłem odrobinkę i skakałem wesoło do rożnej maści hitów i hiciorków (np. Ian Pooley "900degrees", Afromedusa "Pasilda"). Najbardziej przypadł mi do gustu fragment setu z latino house. Chyba najbardziej zaskakującym nagraniem puszczonym przez Doodę był remiks DJ Kool "Let me clear my throat" w którym można było odnaleźć fragmenty znanych i klasycznych już nagrań hip-hopowych.
Dooda tak się wkręcił w granie, że nie chciał oddać deków w ręce oczekujących DJ, m.in. Mikana, dla którego robiliśmy mini fun klub :P. Tak więc na grę jumperka czekać nam było do 04:00 (mimo iż miał grać godzinę wcześniej). I wtedy nareszcie Mikan doczekał się gry, niestety nie mógł się całkowicie temu zaęciu poświęcić, bowiem grał z jeszcze jednym znajomkiem w ping-ponga. Oni również trzymali się słonecznego klimatu i utrzymywali ekstazę i szał na parkiecie.
Jakoś około 05:00 udałem się do domq, gdzie jak przeczytaliście nie dane było mi się wyspać :)

Pozdrowienia dla całej ekipy oraz specjalne dla Brata_szu i Siostry_P....

Chlodny

Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Chlodny
Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team