login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-07-14 Mechelinki - Open air: MECHELINKI - OPEN AIR

data: 14.07.2001 rok
dzień: sobota
godzina: 22:50
pogoda: bądźmy dobrej myśli
temperatura: 23 stopnie C
ciśnienie: powoli rośnie, ale wszystko pod kontrolą
samopoczucie: dla mnie bomba

wjeżdżamy do mechelinek /Na Boga - jeszcze tutaj mnie nie widzieli/, jest już ciemno, a drogę znaczą nam co jakiś czas, ustawione po bokach drogi leśnej delikatnie, ale bardzo znacząco świecące lampki -
fantastyczna sprawa, napewno doprowadzą nas do wytyczonego celu :).
tzw. bramka ;) hi hi hi i kogóż to ja widzę - Pan Bartek /Elf/, Pani Alicja i Pani Urszula /tylko Jej tam brakowało/ jak zwykle w szampańskim humorze, wyznaczają cenę mojej dzisiejszej przyjemności - 15,00 zŁ - jak dla mnie żadna krzywda :).
po uregulowaniu wszelkich opłat dostaję prześliczną kolorową bransoletkę /w moim przypadku - różową :)/- dowód mojej, "deklaracji obecności na spotkaniu organizacyjnym". bez problemowe zaparkowanie
samochodu, ostatnie ogarnięcie i naprzód :).
dotarcie do punktu kulminacyjnego nie przysporzyło nam najmniejszego problemu i ku naszym oczom ukazał się następujący widok: polana, w sam raz jak na nasze warunki, udekorowana w charakterystyczne,
cholernie miłe dla oka ozdoby transowe, które jak dla mnie spełniały w 100% swoje zadanie.
ludzi zebrała się już dosyć spora ekipa, ku mojej uciesze duża ilość znajomych, druga część przynajmniej znana z widzenia.
jak dowiedziałam się dużo wcześniej wystąpiły drobne problemy w kwestii oprawy muzycznej tzn. sprzęt miał być dowieziony dużo później, niż było to w planie pierwotnym.
jednak na polanie można juz było usłyszeć rózne dźwięki...
pierwszy rzut oka - rewelacja :)
po krótkiej chwili przyjeżdza Robert /pirania/ ze sprzętem, szybkie, profesjonalne nastawienie i głośna muzyka powoli zaczyna rozlewać się wokół nas.
ceremonia rozpoczęta w każdym calu :)
pierwszy zaczyna grac East: gwiezdziste niebo, delikatny wiaterek, ognisko...
ciągły napływ miłych twarzy, pierwsze osoby tańczące, ogólny uśmiech towarzyszący praktycznie wszystkim, przepraszam za nieścisłość - wszystkim.
mam nadzieję, że nikt i nic nie zniszczy sielankowego nastroju panującego w mechelinkach.
i tak też się staje - wszyscy obecni /nawet nie jestem w stanie powiedziec ile bylo osob - całkiem sporo, chociaż nie stawili się jednak wszyscy dla których były grzane miejsca/ żegnają księżyc i przy
dźwiękach granych przez Atana oraz bębniarza (Miervug Sveerg) witają słońce, które łączy się z nami w jedność.
nie jest to zwykła impreza, więc nie jestem w stanie opisać wszystkich towarzyszących nam odczuć i relacji, a szkoda...:
wszyscy rozluźnieni, bogaci wewnętrznie i pozytywnie wyciszeni...
część tańczy, część siedzi ze znajomymi, gdzieś słychać głośny i szczery śmiech, część w ciszy i milczeniu podziwia narodziny nowego dnia - naprawdę aż miło popatrzeć :).
z samego rana zostajemy w dużo mniejszej obsadzie - mniejsze zużywanie energii - Jagoda z chodzacy między nami z tacą arbuzów :)
między 9:00/10:00 porządki - nie zostawiamy po sobie śladu naszej działalności - to chyba świadczy tylko o ludziach :)
ekipa organizacyjna jeszcze zostaje...
ostatnie pożegnania, powolne doprowadzenie się do stanu używalności, papieros i wyjeżdzamy...
ponoć dużo, dużo poźniej naszą polanę odwiedza policja /obawiałam się tego przez cała noc, ale widocznie nie było nam to pisane - cale szczęście/, ale nawet i ona zachowuje się kulturalnie.
jednym słowem: oby więcej takich nocy, ludzi, pozytywnych wibracji, wspomnień ten kto był ten wie :) tych których nie było wielka szkoda, ale przecież jeszcze wszystko przed nimi...

ps.: jak wszystko dobrze się ułoży /różne problemy organizacyjne/ następna impreza planowana jest pod koniec sierpnia lecz w zmienionej scenerii - tym razem - Polanka Redłowska.
wszystkich zapraszam gorąco i serdecznie, a warto...
warto jeszcze dodać, iż impreza nie była przez nikogo sponsorowana, ani reklamowana...

PS (by chlodny): podziekowac nalezy nie tylko organizatorom i DJ-om ale rowniez wszystkim ktorzy przybyli i dobrze sie bawili.

Marta

Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Chlodny
Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest AxE
Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team