login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-08-14 Blue Cafe: Płatne - nie płatne wejście

Otóż udało mi się tam pojawić, nawet nieprzewidzianie i oto malenka relacyjka o tym co się tam działo. A działo sie dużo, może zbyt wiele.
Tuż przed 23 odbył się u góry pokaz mody, na który nie udało mi się niestety załapać, natomiast załapałem się na BRAMKE ! z dużymi, szerokimi panami, którzy zmuszali wchodzacych do klubu uiścić opłatę w wysokości 5 zybli. Na szczęście mnie udało się jakoś przemknąć niepostrzeżenie obok i znalazłem się w środku. Ludzi jak na tą porę i to miejsce duuuuużo, niestety na tyle dziwni, że nieco się przeraziłem, ale cóż, najwidoczniej płatna bramka przyciagnęła nie to towarzystwo co trzeba. Nie sądzę, aby o takich ludzi chodzilo Gregowi i Slickowi. (swoją drogą to sami zostali postawieni przed faktem dokonanym - chodzi o bramke - i nie mieli na te wydarzenie wpływu - konspiracyjne działanie właściciela lokalu).
Około 23.30 na górnej scenie zaczął się instalować Dj Drwal, a po nim miał zagrać Ros. Niestety nie byłem w stanie doświadczyć tych wydarzeń, bowiem mój transport już uciekał z tego miejsca, więc i ja podążyłem jego drogą.

Chlodny

Powrót do relacji
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team