login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-09-13 Metro: Pozytywka Sound

Będzie krótko, bo krótko byłem (niestety siły wyższe). Ale co za muuuuuuuza!
Żałujcie ze Was nie było. A brakowało naprawde wielu osób. Zaledwie kilka ludków tańczyło od 23.30 na parkiecie, ale do jakiej muzy ! Sound system PoZyTyw-KA naprawdę jest genialny. Dokładnie tak jak słyszałem. Ogromna szkoda, że był w niepełnym składzie, dokładnie 1/3 składu. Było to spowodowane pewnymi wypadkami organizacyjno-przygotowawczymi. Stąd z 3osobowego składu usłyszałem tylko DJa. Swoją drogą cieszę się, że nie było całości. Dla tak małej publiki byłoby niezmiernie smutno grać, a tak przynajmniej można się spodziewać ponownego najazdu sound systemu na 3miasto :). Niespodzianka się nie zmarnowała, a nawet zwiększyła cisnienie na zobaczenie pełnego zespołu.
Ale co grał ? Otóż wspaniałe, moje kochane, latino house, pięknie zmiksowane i podane. Dokładając do tego żywy wokal i bębny musi to brzmieć po prostu rozwalająco. Tymczasem DJ bawił się klimatami zmieniając po półgodzinie na funkowe housey z przerywnikiem w postaci bardzo znanego utworu disco 70s (niestety nie znam ani wykonawcy, ani tytułu) z jazzującą partią trąbek. Zauważyłem w tym momencie kilka zdziwionych lub wykrzywionych w dziwnym grymasie twarzyczek, ale grono tańczących przyjęło utwór okrzykiem radości. I o to chodzi !
No i właśnie tutaj kończy sie moja zabawa w klubie, a szkoda, bowiem wg. opisu znajdującego się na ich domowej stronie, dalsza zabawa miała przebiegać w tym samym, bądź piękniejszym klimacie.
Na pewno sprawdziło się ich założenie ideologiczne: "Jeżeli ktoś wybiera się na nasze przedstawienie usłyszy najpiękniejsze taneczne dźwięki świata i będzie się dobrze bawił - tego jesteśmy pewni". I tak też było.

Chlodny

Powrót do relacji
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team