login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2001-09-21 Kaponiera: Psyhotyczne tango

No. Troszkę dużo czasu minęło od imprezy, ale w końcu zdecydowałem się i znalazłem odrobinę czasu, aby napisać relacyjkę z trance'owej biby w kapciu, przygotowywanej przez projekt Toga Dansverg. Pierwsza impreza była miła, jednak nie dopisali klienci - czyli imprezowicze. Tym razem było o wiele lepiej.
Z powodu panującej pogody parkiet open air został zamknięty na górnym parkiecie, udekorowanym dużą ilością backdropów i rozświetlonym UVkami. Wzorem poprzedniej biby na dolnym parkiecie znalazł się chillout z przygotowanymi wieloma miejscami do zalegania oraz ciekawą dekoracją zasłaniającą sklepienie i przyjemnie umilajacą surowe mury.
Pojawiłem się w klubie gdy imprezka już całkiem się rozkręciła, chciaż ciągle ludków przybywało i przybywało, tak, że około północy na górnym parkiecie były problemy ze znalezieniem większej powierzchni do tańczenia. Tymczasem na dole spotkałem znajomych zalegających do dźwięków generowanych przez komputer (Mantadea).
Nie mogąc się zdecydować, czy skakać do psychotycznych trance'ów puszczanych przez Atana i Elfa, czy też zalegać do ambientowych brzmień live actu i płyt Wołgasa i Snake'a, co chwilę przemieszczałem się między lokacjami, gdyż obydwie wersje spędzania wieczoru były mocno zachęcające.
Ostatecznie około drugiej po namowach mojej drugiej połowy wybrałem trzeci wariant i udałem się do domq :). Niestety cały czas dręczyła mnie myśl, że rezygnuję z fajnej imprezki (i tak też było - skończyła się około 7), lecz obiecałem sobie delikatny odpoczynek od imprezek i prowadzenie bardziej melanżu, niż szaleńczej zabawy, aby zregenerować organizm po niezwykle imprezowych wakacjach.

Chlodny

Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Chlodny
Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team