login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2002-03-16 Pomarańczarnia: Słoma, soma ...

Mineło już kilka imprez Togi, na których nie miałem możliwości sie pojawić, lecz na szczęście nastał czas zmiany i całkiem sporą ekipą, zaliczywszy uprzednio tequillowy befor, pojawiliśmy się w Pomarańczarni. Zapewne kilkutygodniowe zmęczenie jak i spora ilość alku dały mi się we znaki i niestety nie było mi dane pobawić się, za to tak przyjemnego zalegania nie uświadcza się zbyt często - klimat imprez Dansvergowych jest niepowtarzalny.
Zaraz po minięciu bramki uderzyły mnie dwie rzeczy - jak zwykle niesamowity wystrój, ale też tłumy w klubie - o tej godzinie nie spodziewałem się ich. Za deckami stał Atan i przygrywał skocznie :), pierwszy parkiet nieco luźniejszy, drugi nasycony światłami z rzutników i projektorów, otoczony kosmicznymi obrazami wygrał nagrodę popularności. Chciałem się tam ulokować, ale nie znalazłszy dla siebie miejsca powędrowałem na salę barową podyskutować ze znajomymi, która to czynność zajęła mi dość sporo czasu. Za deckami pojawił się Janzan i wprowadził wszystkich w świat wykreowany jego obrazami i malowany dźwiękiem. Na chill-out'cie tymczasem indyjski klimat mantr i bębnów tworzyli Snake i bębniarze, którzy licznie ulokowali się w tym miejscu.
Czas upływał, muzyka sączyła się z nowego soundsystemu, basy dudniły i transowały. Zapadłem się w siebie. Czas mijał.
W okolicach czwartej powróciłem do rzeczywistości. Klub zdążył już nieco opustoszeć, pierwszy parkiet ostał się wyludniony, drugi nadal pełniutki, chociaż na chwilę znalazłem dla siebie miejsce i pogibałem się. Jednak zmęczenie wzięło nade mną przewagę i niedługo po piątej powędrowałem do domq.
Podsumowując jak zwykle doskonale zorganizowana impreza, jednak nie ustrzegła się przed obecnością "dziwnych" ludków, którzy ostatnimi czasy mają w zwyczaju coraz częściej wpadać na imprezki techniczne. Cóż, nie da się od nich odizolować, więc należy nauczyć się z nimi współżyć (bez skojarzeń :)).
Może na następnej imprezię będę miał siłę zawaładnąć parkietem :)

Chłodny

Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Chlodny
Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team