login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2002-11-30 GGOG: da relacja

(Ech, i znowu zaczynam relację od daty...) 30 listopada był dniem, który zaskoczył całą Polskę... opadami śniegu. Niezbyt dobra pogoda nie sprzyjała wychodzeniu poza obręb domostw, jednak po miłośnikach transowych imprez brzydka pogoda spłynęła niczym woda po powierzchni laminowanej. Z delikatną obsuwą wpuszczono nas po 22 do klubu. Nie byłem na wcześniejszej imprezie, więc dopiero teraz mogłem dostrzec zmiany w wystroju klubu. Pierwszy rzut oka.... djejka zmieniła swoje położenie - czy na korzystniejsze? Chyba tak, ja bynajmniej nie narzekam, znalazło się w końcu więcej miejsca dla jednej z moich ulubionych pozycji tych imprez, mianowicie zalegownii (zestaw: wygodnie kanapy + materace). Duży plus. Wodzę wzrokiem dalej i napotykam nowostki ze świata dzieł UV Neili. "Matka dzieł prawa nocnego istnienia" spisała się jak zwykle na medal wzbogacając zastępy swoich plastycznych dzieł o nowe psychedeliczne wizje zaklęte na płótnach. Brygadę kosmicznych stworków w wersji UV wspierały również znajome UV-ki grupy Yaye z Hamburga. Tyle jeżeli idzie o fascynacje wizualne..

Czymże była by jednak ta impreza bez podstawowego składnika czyli muzyki. Podreptałem nieopodal djejki gdy grać zaczął Yanzan. Całkiem zgrabnie mu to szło, trochę Goa, trochę minimalnie, podczas gdy w tle wtórował mu projektor wyświetlający film (zdaje się o życiu w Japonii). Yanzan jednak nie zdążył długo pograć, gdyż za stery wkroczył DJ Rough ostentacyjnie pokazując Yanzanowi na zegarek. I w tym momencie zaczął się skok Alicji w zwierciadło... Rough zdawał się nie znać słowa "fuszerka", od samego początku swojego seta wykreował porządny klimat naładowany energią i psychodelią. Na dekach swe miejsce znajdowały numery projektów takich jak Amtrax (najnowsze dziecko zrodzone ze współpracy Atmosa i Marcusa z X-Dream), Noma, GMS (konkretniej utwór "Shrek") tudzież "markowe" utwory Rougha: "Zenglodon - Precious Substance" oraz "Tegma - Werewolf (Beat Bizarre Remix)". W tym samym czasie na parkiet ściągało coraz więcej ludzi. Grzechem byłoby nie wspomnieć o projektorze, który odzwierciedlał mniej lub bardziej trafnie muzykę. A było coraz lepiej i lepiej. Dojrzałem jak Rough kładzie na deki EP'kę z labela Transient i pomyślałem, że będzie to najnowszy Cosmosis. Pozytywną niespodzianką okazał się jednak "Astral Projection - Another World (Passenger Rmx)", który podniósł temperaturę w klubie o kilka stopni. Więcej takich smaczków w przyszłości! Apogeum na densfloorze osiągnięto podczas kolejnego "rough'owego" numeru "Talamasca - Time Simulation" - dokoła wrzenie i uśmiechy na twarzach. Istną symbiozę z projekcjami video stanowił "Sonic Fusion - Xxtatikk Ritual". Dokoła szamańskie chanty, tribalowe drumy a na projektorze tańczące plemię afrykańskie! Niesamowite wrażenie. Rough najwyraźniej na dobre zadomowił się za dekami, gdyż nie myślał wpuszczać tam Atana. W końcu po Roughu za deki wszedł Atan, a po nim ponownie zawitał Yanzan. Jednak tym razem nie ustrzegł się błędów. O ile na początku Yanzan grał dość ciekawie, o tyle teraz muzyka stała się monotonna. Zdarzały się też przerwy podczas grania. Znużony udałem się na chillout - choć bez chill'owej muzyki - i tam zalegałem aż do końca mojego pobytu w klubie w dość ciekawej atmosferze przepełnionej wszelkimi odmianami humoru. Przy okazji pozdrawiam wszystkich współ-chilloutujących.

Niewątpliwie gwiazdą tej imprezy był dla mnie (i nie tylko) DJ Rough. Szkoda że nie mieliśmy okazji zobaczyć DJ'a Noisa za dekami, ale co się odwlecze to nie uciecze - Nois da w GGOG'u pokaz swoich możliwości na wiosnę 2003. Klub GGOG prężnie acz powoli się rozwija (remonty, zmiany wizualne), z każdą imprezą do przodu. Stare łacińskie przysłowie mówi, że jeżeli nie chcemy się cofać musimy biec.

PS. Pozdrowienia dla Noisa (i do zobaczenia na kolejnej transowej imprezie).

TEMPLAR / www.psytrance.pl

Templar

Obejrzyj zdjecia z tej imprezy, których autorem jest Furu
Powrót do relacji

Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team