login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2002-12-28 Cube - Gdynia: Plusy i minusy

Minusy:

- bardzo niemiła historia z aparatem. Blanti się szwęda i robi fotki a tu nagle jakiś "ochroniarz w sweterku" wyrywa(!!!) jej aparat z rąk twierdząc że tu nie można robic zdjęć i go zabiera. Wyrwał i schował do kurtki w szatni. Nie było w ogóle mowy o schowaniu go z powrotem do torebki. Nawet mała sprzeczka organizatorki z kierownictwem nic nie dała. Aparat został normalnie skonfiskowany na czas imprezy !!! Pierwszy raz mnie cos tak niemiłego spotkało :(((. I całą impre się stresowałem czy będę wracał z aparacikiem czy nie bo to różnie z szatniami bywa :(((

- bardzo mało ludzików jak na taki duży klubik, i jeszcze z tego 1/3 kumała impreze, pełno łysych w skórach, panienek na obcasikach itp.

- ten koncercik co tam był jakos nie w moim typie...(grali jakis acid punk chyba) ale wielu ludziom się podobało sądząc po widowni, więc brawa dla nich :)) klap klap klap !!!

- za dużo i za czeste zmiany muzy. Najpierw happy house, progressive, d'n'b, psytrance, tribal house i znowu trance itd. :(( i to wszystko w ciągo 4,5 godziny (ale grali fajowo nie powiem) a miał być sam house...

- dwa bary, a w jednym fajki i drinole a w drugim sam browar :))). Chcąc kupic pivko trzeba zapychac z jednego końca Cuba na drugi :)). Tego w ogóle nie kumam :)))

- fajniejsza muza była na małej sali(Cube Room) i tam się skupiło najwięcej gości. Jest ona jednak "przelotówką" do drugiej :((. Więc żeby pobawic się w spokoju trzeba było skakać przy scianach :(( (podescik tylko jeden dwu-osobowy) bo jak zwylke pełno pieszych wycieczek było :)). Osobne dzwi były do dużej sali ale zamknięte :(((

- sala "Dragon Room" troszkę jeszcze w stanie surowym i nie dokończona :(( za duży kontrast wizualny jest jak się wychodzi z "Cube Room" i wchodzi tam... ale mały plusik za kolorowego trabanta na scenie :))). Można było nawet wsiąść za kółko hehehe :)))

- pomimo wjazdu pań za free było bardzo mało przedstawicielek płci pięknej :(( (to dla mnie zagadka :))). Większość same spocone samce :)) a przecież Gdynia chyba nie cierpi na braki klubowiczek... :))

-brak klimatyzacji w "Cube Room" :)))

-montaż nagłośnienia w trakcie imprezki buhahahaha :)))))

Plusy:

-oczywiscie nowe znajomości, pełno krewnych i znajomych królika :))). Poznałem DJ Elfa (niezły dance pod koniec :))) który mnie nauczył swoim setem kiedyś jak sie cieszyć tą muzyką :))). Teraz jak tańcze to mam ciągłego Jockera na buźce :))) tak mi zostało :)))

-Essence powalił mnie swoim secikiem !!!! Był wypasiony na maxa :)) To było to co Energity lubią najbardziej hehehe:)) Pokłon mu za to.

-Mega fantastyczna-klimatyczna mała sala "Cube Room". Pamiętacie wzory na scianach w filmie "Cube"????? Tu są takie same!!!! Dodatkowo są podswietlane od wewnątrz na czerwono i niebiesko na zmiane :)) a jak zgaszono te światła to szklane ściany pulsowały strobolami !!!!!! . To samo w małych okrągłych stolikach przy wygodnych kanapach :))) też światła i ukryte strobo :)) !!!. Z jednej strony futurystyczny wystrój sali i baru, a z drugiej dziwaczne i fascynujące rzeźby naokoło miejsca pracy DJ-ów. Niezły efekt. Widać ktos to projektował z głową :)). Dymek był, lasery były... Trzeba to po prostu zobaczyć samemu... Wypas po pachy !!!

-muzyka za czesto się zmieniająca, ale jej miodność była niesamowita :)) Wielkie brawa dla całej ekipy grającej!!!!!!!!!!

-nauczyłem się skakać do transików co wcześniej nie bardzo mi wychodziło :)) Teraz będe miał łatwiej na sylwka w GGOG hehehe:)))

Podsumowanie:

Klubik jak zostanie wykończony będzię mega wypasiony :)). Organizatorzy mogliby pomyśleć nad jakąś selekcją gości. Osobiście wole niczym nie skrępowaną zabawe, a nie stresa czy zaraz nie dostane gonga na twarz od jakiegos typa z pod ciemnej gwiazdy :)). Ale jakby była selekcja to w środku bawiło by się 30 osób :))). To chyba okresik przed sylwestrowy że taka mała frekwencja była. Ale warto było przejechać się do Gdyni żeby tak miło spędzić czas na zabawie i pogawędkach z nowymi i starymi znajomkami (MAŁO !!!!!!!!!) :)). Trzeba poczekać aż sie klubik rozkręci troszkę i dopracuje i można tam walic śmiało !!!!!!

Energit

Powrót do relacji
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team