login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2002-12-26 Cube - Gdynia: Acid X-Mas

Była to impreza promująca cykl eventów z muzyką Acid Techno w gdyńskim klubie Cube. Organizatorzy postawili na promocję młodych , zdolnych trójmiejskich dj-ów będących nadzieją naszej lokalnej sceny .

Zaczęło się o 21:00 MINIMALOWĄ rozgrzewką przeprowadzoną przez pana o pseudonimie INFECT , który grał dobrze i nadał imprezie odpowiednie tempo , zmienione po godzinie przez zapodającego HARD TECHNO jegomościa o xywie ESSENCE , publika była już rozbujana gdy za deckami pojawił się pewien skromny i niepozorny gość , którego zwą MAZI , to co zagrał do niepozornych się niezaliczało :) MAZI zagrał ciężko , lecz z wyczuciem , nakręcał ciśnienie na parkiecie powoli i sukcesywnie podbijając atmosferę grając zarówno kawałki znane (np : Joey Beltram lub Adam Beyer) jak i kompletnie świeze .Podczas swego póltora godzinnego seta doprowadził publikę do wrzenia tym samym przygotował ich na główne uderzenie wieczoru ... ACID TEKKNO !!!Acidową nawalankę rozpoczeli energetycznym ping-pongiem Dj-ci SID i SUB znani skąd inąnd jako ACID PUNX CREW (to ci od singla w SMITTENIE) Po Ping- pongu duetu SID & SUB za steami stanął PATRIX ,bombardujący powalającym i miażdżącym niczym buldożer Londyńkim ACID TECHNO , jeżeli nazwa ROUTMATER coś wam mówi , to wiecie już wszystko :) Około godziny Trzeciej za konsoletę powrócili SID i SUB kontynuując Kwaśną napierdalankę .Około czwartej za decki wkroczył PIRIO który zagrał experymentalne , monotonne , ciężkie detroit techno . DOPPELEANGER około 5 zmienił się z "Piriem" i dokończył dzieła brzmieniemi PSYCHODELIC TRANCE .Ludzie bawili się do końca (czyli do białego rana).

Plusy :
- MUZYKAAAA!!
- WYSTROJ
- LUDZIE (98 % uśmiechnięte od ucha do ucha )
- GADZETY OD SPONSORÓW (płyty , wlepki ,zniżki ... etc)
- BLISKO DWORCA PKP

Minusy :
- Jak to zwykle bywa :( można było trafić na przejawy "bramkarskiej migreny i złego humoru" :((((
- Obsługa baru kolejny przykład ludzi , którzy robią wielką łaskę klientowi za to że go muszą obsłużyć :(

Ogółem :
- niezła bibka , więcej takich !!!
- obiecujący klub i do tego w Gdyni ! gdzie nie na co dzień zdarzają się imprezki z ciężką muzą , może to się niedługo zmieni :)

Jowita

Powrót do relacji
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team