login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2007-06-23 Utopia - Warszawa: Niezwykła fuzja stylów

W sobotę, 23 czerwca w ramach nowego cyklu imprez Hennessy Artistry oraz znanego już od kilku lat warszawskim klubowiczom Exclusive Resident Night, w klubie Utopia, wystąpił jeden z najsłynniejszych DJ’ów świata – Antoine Clamaran. Całe wydarzenie było tym bardziej wyjątkowe, że w trakcie wieczoru zagrał najbardziej znany polski saksofonista - Robert Chojnacki! Takiej muzycznej mieszanki bywalcy najmodniejszych lokali nie mieli jeszcze okazji zobaczyć.

Świetne zgranie i porywająca energia – w tak imponujący sposób rozpoczął się sobotni wieczór. Sety DJ’ki Moondeck wraz z wibrującymi, pełnymi brzmienia akordami Chojnackiego wprowadziły klubowiczów w euforyczny nastrój. „To było spore wyzwanie. Nie spodziewałem się tak rewelacyjnego odbioru” – mówił po występie Robert Chojnacki. Ta niezwykła fuzja stylów pokazała, że muzyka klubowa rewelacyjnie współbrzmi z instrumentalnymi aranżacjami tworząc doskonałe kompozycje.
Występujący później ambasador francuskiej sceny housowej - Antoine Clamaran – doprowadził bawiących się do tanecznej ekstazy. Jego diaboliczne sety to prawdziwa wirtuozeria gry didżejskiej, która nadała sobotniej imprezie niepowtarzalny charakter pełny ekscytującej mocy.
To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło wiele znakomitych gwiazd. Wśród gości pojawili się m.in. Gosia Baczyńska, Rafał Mroczek, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Maciej Zakościelny, Magdalena Schejbal, Paweł Królikowski, Jakub Wesołowski, Tomasz Ossoliński oraz wielu innych.
Całe przedsięwzięcie odbywało się w ramach ogólnoświatowego cyklu Hennessy Artistry. Połączenie najbardziej wykwintnych koktajli oraz międzynarodowych artystów muzycznych ma na celu stworzenie unikalnej kompozycji muzyki, stylów, kultur i ludzi.
W zeszłorocznym koncercie w Nowym Jorku udział wzięli tacy artyści, jak Kanye West (najbardziej znany artysta hip-hopowy na świecie), The Strokes (liderzy niezależnej sceny rockowej), Carl Cox (światowej sławy DJ) czy Goldfrapp (królowa electro-glam). W Polsce w tym roku, w ramach Hennessy Artistry planowany jest szereg imprez, podczas których klubowicze będą mieli okazję doświadczyć wielu wyjątkowych doznań zarówno smakowych, jak i muzycznych.

Hennessy

Powrót do relacji
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team