login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2007-12-08 Platinum - Warszawa: After Party po koncercie 50 Centa

W sobotę 8 grudnia w warszawskim klubie Platinium we współpracy z ekskluzywną marką Belvedere, zorganizowano wyjątkowe after party po koncercie amerykańskiego rappera 50 Centa, który wystąpił wcześniej na stołecznym Torwarze. Impreza zgromadziła wielu znanych gości, którzy bawili się do białego rana.

Polski koncert 50 Centa to jeden z wielu w trakcie jego europejskiego tourne, które rozpoczęło się 4 listopada. Przed gwiazdą wieczoru na scenie pojawili się m.in. Jamal, Frenchman, Gural, Kaczor, Pezet oraz Onar. Po występie goście przenieśli się do klubu Platinium, gdzie marka Belvedere przygotowała ekskluzywne after party, na którym pojawili się m.in. Marcin Mroczek, Robert Kochanek, Kuba Wesołowski, Tomasz Iwan, Chris de la Pena, Maria Foryś z programu You Can Dance, Rafał Cieszyński z Alżbetą Lenską oraz wielu innych.
Marka Belveredere nie po raz pierwszy angażuje się w wydarzenia muzyczne z gwiazdami światowej sławy m.in. z Martinem Solveigiem, Timballandem czy też Jay Z.
Produkowana w Polmosie Żyrardów, uchodzi za symbol międzynarodowego sukcesu. Zdobyła miano ekskluzywnego produktu na rynkach zagranicznych, w tym na najbardziej wymagających, czyli w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Swoją sławę zdobyła przede wszystkim dzięki niezrównanej jakości, którą zawdzięcza wyjątkowemu i bardzo restrykcyjnemu procesowi produkcji. Amerykańskie Celebrities odnajdują w tej marce atrybut ekskluzywności. Jak widać polskie gwiazdy również, co potwierdziły swoją obecnością w Platinium.
Sobotnia impreza odbyła się w ramach Belvedere Diamond Night i pozwoliła zaproszonym gościom przenieść się w świat prawdziwego luksusu. Wybrani klubowicze otrzymali repliki diamentu a ci, którzy kupili butelkę Belvedere zostali zaproszeni na imprezę zamykającą cały cykl - Noc z Belvedere. To właśnie wtedy jeden z gości stanie się właścicielem diamentu o wartości ponad 50 000 zł.
Za oprawę muzyczną podczas sobotniej afer party odpowiadali DJ Moondeck, DJ Nell oraz DJ Boogie, który w sali dla VIP-ów rozkręcił prawdziwie gorącą imprezę.

Katarzyna

Powrót do relacji
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team