login: hasło:
Nie masz konta ? Załóż je!

Relacje z imprez

2009-04-25 Novocaina - Wrocław: Stereo, Novo, Caina…

25 kwietnia, sobotni, imprezowy wieczór we Wrocławiu. Ci, którzy postanowili wybrać się na Stereo Stock do Novocainy, byli świadkami niebywałego muzycznego wydarzenia. Wszystko za sprawą gwiazdy wieczoru, charyzmatycznego dj-a, producenta z UK - FEMI B.

Femi B aka Femi Awoniyi po kilkuletniej nieobecności, po raz drugi zagrał w Polsce. Jego występ przed wrocławską publicznością umożliwiła platforma muzyczna Stereo Stock, która powstała z inicjatywy najbardziej rozpoznawalnej marki brandy na świecie. Welcome drinkiem - klubową wersją Stock 84 ze Spraitem - witani byli wszyscy uczestnicy zabawy.

Novocaina to miejsce, które robi wrażenie. Ultranowoczesność, high-tekowy design, blask świateł i wielość kolorów. To wszystko, co cenią sobie poszukiwacze nocnych wrażeń i gwarantuje niezapomnianą atmosferę podczas imprezy. Zanim Femi B pojawił się za konsolą dj-ską, bardzo dobry warm-up, czyli tak zwaną rozgrzewkę, zafundował zebranym na parkiecie Flor, dj reprezentujący wrocławską scenę klubowych brzmień.

Kiedy za konsolą stanął Femi B rozbrzmiały housowe sztosy. Zagrał wyśmienity set didżejki, wychodząc na przeciw entuzjastycznym okrzykom bawiącej się publiczności. Usłyszeć można było m.in. Alexa Kenji "Up", Sebastiana Leger "The People" w remixie Erica Prydza oraz mnóstwo mash-upów zrobionych przez Femiego.

„To znakomity dj, zarówno od strony technicznej, jaki i doboru utworów. Femi B doskonale wczuł się w rolę i doskonale wyczuł publiczność” – powiedział Igor Fleiszer (Last Robots/Wawa), rezydent cyklu Stereo Stock.

Publiczność nie opuszczała parkietu, a euforia momentami sięgała zenitu :)). Słowa uznania należą się panu od visu, czyli MK Synestetic, który przygotował bardzo ciekawy wizualny mix dla Stock 84.
Impreza trwała do rana! Umilał ją Unimil, ambasador dobrej zabawy.

Monika

Powrót do relacji
Hosting, Polityka prywatności, Współpraca, Reklama © 1999-2020 DrugStore Team